Čokoládová tretra Zlín

V úterý 16.5.2017 se uskutečnilo další kolo závodu Čokoládová tretra, jehož hostitelským městem byl Zlín. Jedná se o závody v běhu na 100, 200 a 300 metrů určené dětem do 11 let. Závody se v roce 2017 konají ve 22 městech především na Moravě a jejich vítězové postupují do semifinále konané v Ostravě v rámci doprovodného programu Zlaté tretry. Navíc získají také vstupenky  pro sebe a svůj doprovod na atletický mítink Zlatá tretra.
 
Letošního ročníku se stejně jako loni zúčastnila z našeho atletického kroužku pouze Katka Halová a nevedla si vůbec špatně. Za pěkného letního počasí se postavila na start druhého rozběhu na trati 200 metrů. Hned po startu se držela na špici závodu a tam vydržela až do závěrečného finiše, kde velmi těsně podlehla vítězné Julii Fúsikové a Stelle Sukupové. Výborný čas 36,08 Katce stačil na celkové šesté místo, což je v konkurenci atletek ze Zlína a okolí pěkný výsledek.
 
Fotografie a výsledky si můžete prohlédnout na stránkách Čokoládové tretry. Škoda jen, že se závody ve Zlíně pořádají v úterý dopoledne, takže na start se většinou dostávají pouze žáci zlínských škol a ostatní si musí brát omluvenku ve škole a v práci :-(
 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode