Atletický víceboj 2016

V neděli 8. května 2016 proběhl ve Vizovicích 1. ročník Májového atletického víceboje.

Počasí této akci přálo a tak jsme u prezentace mohli přivítat 46 závodníků, kteří soutěžili v pěti věkových kategoriích. Cílem celé akce bylo, aby si děti užily sportovní odpoledne a mohly si vyzkoušet různé atletické disciplíny, což se určitě podařilo. Přítomní diváci mohli sledovat zajímavé souboje v jednotlivých disciplínách a povzbuzovat své favority.

Celý závod probíhal v příjemné sportovní atmosféře, ke které přispěli i rodiče dětí, kteří se aktivně podíleli na průběhu celé soutěže a bez jejichž pomoci bychom se neobešli. Za to jim patří obrovské poděkování.

A jak to všechno dopadlo? Po dvouhodinovém soutěžení došlo ke sečtení všech výsledků z jednotlivých disciplín a ti nejlepší si mohli vychutnat slastné pocity na stupních vítězů a převzít zasloužené medaile a další drobné dárky. Ani ostatní závodníci si nemuseli zoufat, protože pro každého závodníka byla přichystána čokoládová medaile a drobná pozornost. Výsledky z nedělního odpoledne si můžete prohlédnout zde.

S potěšením také musím konstatovat, že děti našeho atletického kroužku se v konkurenci svých vrstevníků neztratily a ukázaly velkou bojovnost. Spousta z nich si vylepšila svá dosavadní maxima a dva naši atleti dokonce dokázali ve svých kategoriích zvítězit. Jmenovitě to byla Katka Halová a Tomáš Vlček, kteří závodili v nejpočetnější kategorii dětí od 8 do 9 let. Na stupně vítězů rovněž dosáhla Tereza Pšenčíková (2.místo 10-11 let), Julie Hlavenková (3.místo 8-9 let) a Eliška Mojžíšová (3.místo 6-7 let). Svým přístupem mi však udělaly radost všechny děti z našeho kroužku, které se atletického víceboje zúčastnily.

Na závěr chci ještě poděkovat dárcům z řad rodičů i firem. Konkrétně se jednalo o firmy NTS Prometal Machining (medaile), RUDOLF JELÍNEK (věcné dary), MNO (věcné dary) a také rodiče p. Mojžíšová (spousta drobných dárků) a p. Vlčková (plyšáci).

 

 

Dokumenty k Májovému atletickému víceboji:

Informační leták k Májovému atletickému víceboji

Detailní informace k Májovému atletickému víceboji

Výsledky 1. ročníku Májového atletického víceboje

Fotogalerie k atletickému víceboji

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode